mastercard

Longyearbyen - Aukcje z końca świata

2019-12-30 13:08:57

Sztab na końcu świata w Polskiej Stacji Polarnej im. Stanisława Siedleckiego w Hornsundzie na Spitsbergenie kolejny raz przyłącza się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Jako, że jesteśmy zamknięci tutaj w 8 osób – ciężko nam wyjść z puszką i kwestować. Niestety renifery, niedźwiedzie polarne czy lisy nie noszą ze sobą portfeli. Ale możemy przyłączyć się w inny sposób!
Grupa 42. Wyprawy Polarnej Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk ochoczo zabrała się do wytwarzania ciekawych, użytkowych rzeczy. W tym roku na aukcjach z końca świata możecie znaleźć takie wspaniałości jak ręcznie robiony wełniany sweter, wieszak na klucze, woreczek na magnezję czy zestaw wyprawowych gadżetów. A to jeszcze nie koniec. W zanadrzu czeka jeszcze na wystawienie kilka przedmiotów, a ilość pomysłów nadal rośnie, więc warto zaglądać na naszą stronę na Facebooku: , gdzie na bieżąco informujemy Was o naszych aukcjach i innych atrakcjach związanych ze zbliżającym się Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z racji, że jesteśmy tak daleko – nasze wylicytowane przez Was gadżety dotrą najpóźniej w lipcu 2020, bo dokładnie wtedy nasza grupa wraca do Polski. Z uwagi na przypadki w poprzednich latach, kiedy przedmioty wysyłane ze Spitsbergenu nie docierały do nabywców – zdecydowaliśmy się wysłać je z Polski po powrocie. Ale jest malutka szansa, że uda się je nadać wcześniej. Zapraszamy na aukcje!
Wieszak na klucze z Polskiej Stacji Polarnej